LV EN RU LT EE FI SE
Kategorijas

Blogs

Instagram

ledakcijaslv Lielisks palīgs makeup veidošanā, skaistuma procedūrās un ikdienā! ŠOBRĪD AR LIELISKU ATLAIDI + BEZMAKSAS PIEGĀDI!
ledakcijaslv Lieliskas svētku atlaides un BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM PASŪTĪJUMIEM ar Omnivu, DPD vai Pastu! 🎅😍 Ienāc : www.ledakcijas.lv
ledakcijaslv #idejadāvanai Bezvadu skaļruņi, tagad ar atlaidi! 🎅🤩 Bez uzlādes darbojas līdz 8 stundām, iespējams savienot ar bluetooth, dziedāt karaoki, klausīties radio un vēl daudz daudz citu fīču! Apskati interneta veikalā, vai brauc izmēģināt uz vietas veikalā LEDakcijas.lv Cesvaines ielā 15A! ;)
ledakcijaslv ❗️MELNĀS IZPĀRDOŠANAS VAR SĀKTIES! ❗️ -20% visiem telefonu vadiem, bluetooth tumbiņām, tumbām, power bankām un austiņām! p.s. sagatavojies Ziemassvētkiem, šīs būs foršas dāvanas! 😇 Pasūti e-veikalā vai brauc ciemos uz veikalu LEDakcijas.lv Cesvaines ielā 15A ;)
ledakcijaslv ❗️ŅEM AR ATLAIDI! ❗️ Interneta vaikalā www.ledakcijas.lv, vai brauc uz veikalu LEDakcijas Cesvaines ielā 15A!
ledakcijaslv Lielisks produkts par lielisku cenu + BEZMAKSAS PIEGĀDE! 😍 👉Pērc interneta veikalā: http://ejuz.lv/prozektors Vai brauc ciemos uz veikalu LEDakcijas.lv Cesvaines ielā 15A! 🤩
ledakcijaslv 😱😱😱Mošķi un briesmoņi saka, ka šis ir briesmīgi labs piedāvājums! BEZMASKAS PIEGĀDE UN PAPILDU - 15 % PASŪTĪJUMAM ievadot kodu BAILES15 ! 😱😱😱 Ķer kāroto un ietaupi! 👉 www.ledakcijas.lv *akcijas kods derīgs pasūtījumiem interneta veikalā www.ledakcijas.lv līdz 01.11.2019 23:59.
ledakcijaslv Atsauksme: "Kad sagaidi numuriņu, pārdevējs pieder tikai tev! " 😎 TIEŠI TĀ! Lai viss ritētu gludi, mūsu veikalā apkalpošana notiek pēc numuriņiem! Un ja nevēlies gaidīt rindā, taupi laiku un piesaki konsultāciju vai apkalpošanu sev piemērotā laikā! Pieteikties iespējams mūsu mājas lapā www.ledakcijas.lv ! 🤩
ledakcijaslv PASKAT KĀDAS ATLAIDES!! 😎 Pie mums vienmēr atradīsi lieliskus piedāvājumus 🤩 Ienāc www.ledakcijas.lv vai brauc ciemos uz veikalu Cesvaines ielā 15!
ledakcijaslv Lielāks kļuvis mūsu veikals, lielāks kļuvis arī mūsu piedāvājums! 😎 Vairāk kā 5 000 dažādu apgaismojuma preču vienuviet! Ienāc www.ledakcijas.lv , vai brauc ciemos uz veikalu LEDakcijas.lv Cesvaines ielā 15 ;) Atceries -> BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM PASŪTĪJUMIEM!! ;) (Omniva, DPD pickup, Pasta stacijas)

Facebook

LED spuldžu efektivitātes kalkulators

Aprēķiniet, cik daudz Jūs ietaupītu un kāds ir LED spuldžu atmaksāšanās laiks!

+
+

Ietaupījums

Atmaksāšanās laiks:

Kopējais ietaupījums:

Aizvērt kalkulatoru