LV EN RU LT EE FI SE
Kategorijas

Blogs

Instagram

ledakcijaslv Lieldienu atlaides: 20 % atlaide visai precei mājaslapā un bezmaksas piegāde ar pakomātu - Ievadot kodu “ATLAIDE”! 😍👌 Akcija spēkā no 19.04-22.04! Priecīgas Lieldienas!
ledakcijaslv Lieldienu laikā interneta veikals strādās kā ierasts, taču mūsu veikals Katlakalna ielā 10 - atpūtīsies! Gaidīsim jūs ciemos 18.04.2019 līdz pat 19:00 un no 23.04.2019, kā ierasts! 🤗 Priecīgas Lieldienas!
ledakcijaslv Lampiņas ar saules bateriju!. Dikti forši ritenim pie groziņa, uz balkona vai pagalmā! 🍒👌
ledakcijaslv Bluetooth tumbiņa! Jaunums pie mums, apskati jau tagad interneta veikalā ;)
ledakcijaslv Čau, Čau, esam atgriezušies ar pirmo videostāstu šogad! Daudzi mums jautāja, kā izmantot Google Home mini ar V-TAC produktiem, tādēļ nolēmām jums parādīt mazu ieskatu, ko tad ņiprā Google Home mini savienojumā ar viedajām ierīcēm spēj! Ieskaties video un redzēsi, kā ieslēdzas gaisma ar balsi izmantojot gudrās spuldzes, kontrolierus, slēdžus un kā uzzināt joku no Googles un citas viedās iespējas! Pilnu video, apskati mūsu FB lapā! Uzzini vairāk rakstot mums uz info@ledakcijas.lvvai nākot ciemos uz veikalu Katlakalna ielā 10! Jau pavisam drīz sagaidāmi arī nākamie videostāsti – seko līdzi! #ledakcijas.lv #googlehome #gudrāmāja #smart
ledakcijaslv KLIENTA DARBS! Ar rokām izgatavota LED lampa - koka karkasā veidoa LED instalācija. Barošanas bloks, kontrolieris un LED lente no mūsu veikala 😍 Ļoti, ļoti skaists veikums! 🥰 Credit: dg_wood_art
ledakcijaslv VIEGLĀ SVĒTDIENA! Vai jau sen vēlējies ko pasūtīt, taču gaidīji lielāku atlaidi? Tagad ir tava iespēja! Pasūtot svētdienā ar kodu "VIEGLI" saņem 15 % atlaidi pasūtījuma summai! *kods jāievada pie pasūtījuma noformēšanas. *kods derīgs 2019.gada Aprīļa mēneša svētdienās. *kods derīgs tikai interneta veikalā.
ledakcijaslv Vai noķērām tavu uzmanību? 😎 Pie mums strādā lieliski konsultanti, kas pastāstīs visu par produktiem, kā tos saslēgt, sazīmēs shēmas un aprēķinās nepieciešamo gaismu jebkurai telpai! Nāc ciemos, vai raksti uz projekti@ledakcijas.lv!
ledakcijaslv #konkurss 😎 Mums tik ļoti patīk mūsu bezvadu austiņas, ka vēlamies tās uzdāvināt arī kādam no jums! Bezvadu austiņas būs lielisks palīgs sportojot, dodoties pastaigās vai vienkārši izbaudot mūziku! Lai piedalītos konkursā tev : 👍Jābūt mūsu lapas sekotājam (like) 👍Jānošēro šis ieraksts un komentārā jāatzīmē draugs, kuram arī noderētu bezvadu austiņas! Vēlies lielāku iespēju uzvarēt? Izpildi noteikumus mūsu FB kontā! Izlozi veiksim 9.04.2016. Veiksmi!🤩
ledakcijaslv #jaunums Griestu LED lampa ar tumbiņu! Šī lampa ir balta + RGB, regulējama caur aplikāciju. Aplikācija savieno telefonu un lampu caur bluetooth, tā sniedzot iespēju atskaņot mūziku un regulēt gaismas! LED lampai pieejams: 👍Balts +RGB (krāsains režīms); 👍iLamp aplikācija; 👍dimēšanas un gaismas toņa regulēšana; 👍krāsu pielāgošana mūzikas ritmam. Apskati jau tagad interneta veikalā, vai brauc ciemos un apskati pie mums uz vietas!
ledakcijaslv #jaunums V-TAC bezvadu austiņas! 😍 Bezvadu austiņas būs lielisks palīgs sportojot, dodoties pastaigās vai vienkārši relaksējoties ar mūziku. 👍Austiņas ļoti vienkārši saslēdzas caur bluetooth un tām ir lieliska skaņas kvalitāte. Galos austiņām ir magnēti, kas palīdzēs tās noturēt vietā. Pieejamas sarkanā vai melnā krāsā. 👌Uzlādē 5 minūtes = klausies stundu; Uzlādē stundu = klausies astoņas stundas. 😍Lieliskas bezvadu austiņas, par lielisku cenu = 15,99 euro! Apskati jau tagad mūsu internetveikalā, vai brauc ciemos!
ledakcijaslv #konkurss Viss paliek aizvien viedāks! Piedalies konkursā un laimē viedo mājas palīgu - Google Home Mini un kļūsti vieds!😎 Google Home mini sniedz bezgala daudz iespēju : atskaņot mūziku, uzzināt par laika apstākļiem, nolasīt receptes, uzstādīt taimerus, pastāstīt vēsturi, sapārot ar gudrajiem slēdziem - ieslēgt/izslēgt gaismas un daudz ko citu! Lai piedalītos izlozē: 😎esi mūsu lapas sekotājs; 😎ietago draugu, kam noteikti nepieciešams gudrais palīgs! Vēlies lielāku iespēju uzvarēt - piedalies arī mūsu FB kontā! *Google Home mini pamatvaloda ir angļu valoda. *Izlozi veiksim 27.03.2019. Veiksmi!

Facebook

LED spuldžu efektivitātes kalkulators

Aprēķiniet, cik daudz Jūs ietaupītu un kāds ir LED spuldžu atmaksāšanās laiks!

+
+

Ietaupījums

Atmaksāšanās laiks:

Kopējais ietaupījums:

Aizvērt kalkulatoru