LV EN RU LT EE FI SE
Kategorijas

Blogs

Instagram

ledakcijaslv Kā izveidot ‘vintage’ dizaina lampu virtuvei vai atpūtas zonai pašam? 🧐 Pavisam vienkārši! 😎 Pastāstīsim Jums par vienkāršu projektu, kas neaizņems vairāk par divām stundām! Viss kas nepieciešams: 👍Galvenais elements – trauks / bļoda, dušlaks, katliņš vai cits, atbilstošs priekšmets. 👍Patrona ar vadu : https://www.ledakcijas.lv/lv/lustras-lampu-plafoni/silikona-serija?filters=1349 👍Spuldze : https://www.ledakcijas.lv/lv/led-spuldzes/?filters=1255,1254 👍Urbis / knaibles 👍Silikona līme 1. Traukā jāizveido caurums, kurā ievietosiet patronu. 2. Patrona jāpiestiprina pie trauka ar līmi. 3. Izgatavoto pieveinojam elektrībai. 4. Ieskrūvējam spuldzīti! Un tas viss! Lai jūsu mājās daudz interesantu gaismekļu! *atgādinām, ka darbojoties ar elektību jāievēro īpaša piesardzība! Šādi projekti nebūs piemēroti bērniem!
ledakcijaslv #jaunums Jaunums no mūsu ražotāja - maza wifi novērošanas kamera, kas seko kustībai 180 grādu leņķī! Sasaistāma ar aplikāciju telefonā, kas ļaus novērtot notiekošo attālināti reālajā laikā! Lielisks veids, kā pieskatīt auklīti vai māju! Apskati jau tagad mūsu interneta veikalā, vai pie mums uz vietas, veikalā Katlakalna ielā 10!
ledakcijaslv Klienta ideja un darbs, LED apgaismojums no mūsu veikala! 😍 Lielisks veids kā izveidot papildu apgaismojumu virtuvē un atpūtas zonā. 👍 Pēc LED apgaismojuma - nāc pie mums : www.ledakcijas.lv
ledakcijaslv #konkurss #zibkonkurss #piedalies Par MONSTER TRUCK mašīnām bija tik liela interese, ka esam vienojušies ar ražotāju, par papildu limitēto piegādi! Noskaties video – cik MONSTER TRUCK ir spēcīgs un ātrs! Tagad pieejamas par 49,99 euro, bet ievadot kodu „MONSTER“, vai nosaucot to veikalā saņem 10 EURO ATLAIDI! Lai nosvinētu mašīnas atgriešanos vēlamies iepriecināt kādu no mūsu sekotājiem - Piedalies konkursā un laimē MONSTER TRUCK radiovadāmo mašīnu! Lai piedalītos: Esi mūsu lapas sekotājs; Komentārā atzīmē draugu, kuram jānopērk šis auto! Balva: https://www.ledakcijas.lv/lv/led-svetku-apgaismojums/radio-vadama-masina-monster-rc-200-4x4-10052 Vēlies lielāku iespēju uzvarēt – piedalies mūsu FB kontā! Laimīgo uzvarētāju noskaidrosim 29.05.2019!
ledakcijaslv KLIENTA DARBS! No koka izveidots burts ar led gaismas instalācijām! Brīnišķīgs veikums! 😍 Apskati mūsu produktus interneta veikalā : www.ledakcijas.lv Credit: dg_wood_art
ledakcijaslv Mazuļiem apgaismojums ir ļoti nozīmīgs faktors. Pēc pediatru veiktajiem pētījumiem ir pierādīts, ka ņemot vērā to, ka jaundzimušie mazuļi skaidri neredz, spoža gaisma padara tos dusmīgus un neapmierinātus.🧐 Mazuļiem spēja uztvert attēlus veidojas pakāpeniski, sākumā mazuļu redze ir neskaidra un miglaina, taču pēc aptuveni mēneša mazuļi jau spēj noturēt skatienu. Aptuveni pēc trīs mēnešiem mazuļi iemācās atšķirt krāsas un pievēst uzmanību krāsainiem, spilgtiem objektiem. Lai neapgrūtinātu mazās acis, jums jāizvēlas pareizs apgaismojums. Lieliska izvēle būs dimmējamās gaismas, lai apgaismojumu varētu pielāgot ikvienā situācijā. 👌 Ar kupolveida dimmējamo gaismu jums būs iespēja izvēlēties gaismas krāsu / aukstu, dienasgaismas vai siltu toni / kā arī iespējams izvēlēties gaismas spilgtumu. Bērniņam augot, varēsiet arī gaismu likt uz taimeri, tā nosakot gulēšanas laiku! Apskati mūsu mājas lapā kupola gaismekļus ;)
ledakcijaslv Ķer piedāvājumu! Izpārdodam adapterus, apskati jau tagad interneta veikalā!
ledakcijaslv Hei, hei! Šajā nedēļas nogalē izpārdodam pagarinātājus! 🌞 Visiem pagarinātājiem 50 % atlaide! Ienāc mūsu interneta veikalā un pasūti jau tagad! ➡️ www.ledakcijas.lv
ledakcijaslv #jaunums BEZVADU LĀDĒTĀJS! 😎 Mazs un kompakts bezvadu lādētājs glābs situācijās, kad telefona baterija jau pavisam tukša! Viss kas tev jādara - jāuzliek telefons uz lādētāja! 👌 Nepieciešams uzlādēt arī citas ierīces? Nekādu problēmu - līdzi nāks arī vads, katram gadījumam.
ledakcijaslv Darba lukturus atradīsi mūsu veikalā! Tie palīdzēs paveikt iecerēto pat tumsā!
ledakcijaslv #noderīgainformācija Lai izvēlētos pareizo āra apgaismojumu – mājas fasādei, dārzam, celiņiem – jāņem verā, lai apgaismojums būtu ūdensdrošs. 💧💧💧 Tas tiek apzīmēts ar dažādām IP klasēm uz apgaismojuma marķējuma! Bet kā lai īsti saprot ko nozīmē katrs cipars? 🤨 Šeit būs skaidrojums, kas palīzēs apgaismojuma izvēlē! IP ierasti tiek norādīti divi cipari, pirmais, kas apzīmē I, otrs apzīmē P. 👍I – no 0 līdz 6. Aizsardzība pret cietiem objektiem.  0 – vismazākā aizsardzība (praktiski nekāda); 1 – aizsardzība pret cietiem objektiem lielākiem par 50mm, piemēram, rokas, lieli priekšmeti; 2 - aizsardzība pret cietiem objektiem lielākiem par 12,5mm, pirkstiem vai līdzīga izmēra priekšmetiem; 3 - aizsardzība pret cietiem objektiem lielākiem par 2,5 mm, darba rīkiem, liela izmēra vadiem; 4 - aizsardzība pret cietiem objektiem lielākiem 1mm, vadiem, skrūvēm; 5 – putekļi – ierobežota aizsardzība pret putekļu iekļūsanu (neveido bīstamus nosēdumus). 6 – putekļi – pilnībā aizsargāts pret putekļu iekļūsānu. 👍P - no 0 līdz 8. Aizsardzība pret šķidrumiem. 0 – nav aizsargāts; 1 – aizsargāts pret vertikāli pilošu ūdeni. 2 – aizsargāts pret ūdens pilēm, maksimāli 15 grādu leņķī pilošu ūdeni. 3 – aizsargāts pret lietu; 4 – aizsargāts pret šļakstošu ūdeni no jebkura virziena. 5 – aizsargāts pret vieglām ūdens strūklām; 6 – aizsargāts pret spēcīgām ūdens strūklām; 7 – aizsargāts pret īslaicīgu iegremdēšanu ūdenī; 8 – aizsargāts pret ilgstošu iegremdēšanu ūdenī. ➡️Tātad, piemēram, Marķējums IP20 norāda, ka iekārta ir paredzēta lietošanai tikai sausās telpās, jo iekārtas izolācija nav mitruma izturīga. Marķējums IP44 norāda, ka iekārta paredzēta lietošanai ārā un ir izturīga pret mitrumu un laikapstākļu maiņu, taču nav paredzēta iemērkšanai ūdenī. Marķējums IP67 norāda, ka iekārta paredzēta lietošanai ārā un ir izsturīga pret spēcīgām ūdens strūklām. Izvēlies drošu āra apgaismojumu! Nāc pie mums uz veikalu LEDakcijas.lv, mūsu konsultanti ieteiks labāko apgaimojumu, vai arī raksti mums uzinfo@ledakcijas.lv
ledakcijaslv #konkurss Ietago elektriķi un laimē auto!😎 Par godu mūsu jaunajai FB domubiedru grupai: Viss par apgaismojumu / jautājumi un diskusijas! ➡️ Vēlamies iepriecināt kādu no mūsu sekotājiem ar ļoti stilīgu, radiovadāmu, off road spēļu automašīnu! 😍 Tā patiks ne tikai maziem, bet arī lieliem, ies pāri ceļu apmalēm un kārtīgi uzspolēs!😎 Kas tev jādara lai piedalītos? 😎 esi mūsu lapas sekotājs; 😎 komentārā atzīmē elektriķi vai draugu, kam noteikti jāpiesakās mūsu jaunajā grupā! Vēlies lielāku iespēju uzvarēt? - Piedalies arī mūsu FB kontā! Laimīgo uzvarētāju izlozēsim 15.05.2019. Veiksmi!

Facebook

LED spuldžu efektivitātes kalkulators

Aprēķiniet, cik daudz Jūs ietaupītu un kāds ir LED spuldžu atmaksāšanās laiks!

+
+

Ietaupījums

Atmaksāšanās laiks:

Kopējais ietaupījums:

Aizvērt kalkulatoru