LV EN RU LT EE FI SE

APMAKSA:

1. Visas cenas v-tac.lv veikalā ir norādītas ar pievienotās vērtības nodokli 21%.

Apkalpojam gan fiziskas, gan juridiskas personas. 

2. Cenās, kas norādītas pie precēm, nav iekļauta piegāde un uzstādīšana.

3. Noformējot pasūtījumu caur šo mājas lapu, aizpildot prasītos datus, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu, Jums tiks automātiski sagatavots un nosūtīts priekšapmaksas rēķins. Jums ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus, ar bankas pārskaitījumu vai arī pie preču saņemšanas veikalā skaidrā naudā vai ar norēķinu karti. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Pēc apmaksas saņemšanas mēs Jums elektroniski nosūtīsim pavadzīmi un informēsim par pasūtījuma statusu gan elektroniski, gan  īsziņas formā uz norādīto mobilā tālruņa numuru. Pārdevējs nodrošina preču piegādi 14 dienu laikā kopš ir saņemtas apmaksas par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

4. Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma. Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

5. Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

6. Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Preču piegāde:

Sev ērtāko un tuvāko piegādes vietu vai punktu varēsiet izvēlēties pasūtījuma noformēšanas procesā.  Būs iespējams ērti apskatīt kartē visas tuvākās piegādes vietas vai arī izvēlēties piegādi uz Jūsu norādīto piegādes adresi.

Preču piegādes formēšana notiek automātiski tiklīdz esam saņēmuši maksājumu par pirkumu.

97% no visiem saņemtajiem  pasūtījumiem varam izpildīt nekavējoties un nodrošināt maksimāli ātru piegādi, nododot sagatavoto paciņu kurjeram jau apmaksas saņemšanas dienā.

Tālāk paciņas piegādes ātrums jau atkarīgs no kurjerpakalpojuma sniedzēja.

Mēs sadarbojamies ar: Omniva pakomāti, pastastacijas pakomāti, DPD paku bodes, Latvijas pasta nodaļas, Circle K degvielas uzpildes stacijas, kā arī piegāde uz norādīto adresi ar DPD kurjerpastu vai Venipak kurjeru.

1. Bez maksas preci var saņemt mūsu veikalā (karte).

2. Pakomāti. Piegāde visos DPD, OMNIVA un CIRCLE K pakomātos EUR 1.99.

3. Kurjers. Rīga un Rīgas rajons, pārējā Latvija EUR 5.99.

Par papildus jautājumiem rakstiet uz info@v-tac.lv vai zvaniet +371 284 50 005.

KONTAKTI:

EverEco SIA

Veikals/Birojs/Noliktava:

Cesvaines iela 15A,

Rīga LV-1073, 1. stāvā

PVN reģ.Nr.:LV40103688747

Banka: Luminor bank AS

IBAN konta nr.:
LV91RIKO0002013308642

SWIFT kods: RIKO LV 2X

Tālrunis: +371 284 50 005

e-pasts: v-tac.lv un riga@v-tac.lv 

LED spuldžu efektivitātes kalkulators

Aprēķiniet, cik daudz Jūs ietaupītu un kāds ir LED spuldžu atmaksāšanās laiks!

+
+

Ietaupījums

Atmaksāšanās laiks:

Kopējais ietaupījums:

Aizvērt kalkulatoru