LV EN RU LT EE FI SE
Kategorijas

Apmaksa:

  1. Visas cenas V-TAC interneta veikalā ir norādītas ar pievienotās vērtības nodokli 21%. Apkalpojam gan pašnodarbinātas, gan juridiskas personas.
  2. Cenās, kas norādītas pie precēm, nav iekļauta piegāde un uzstādīšana.
  3. Noformējot pasūtījumu un aizpildot prasītos datus, Jums tiks automātiski nosūtīts priekšapmaksas rēķins. To būs iespējams  apmaksāt ar bankas karti interneta veikalā, ar bankas pārskaitījumu ,ar banklinku vai arī pie preču saņemšanas veikalā: skaidrā naudā vai ar norēķinu karti. Pēc apmaksas saņemšanas mēs Jums elektroniski nosūtīsim pavadzīmi un informēsim par pasūtījuma statusu: gan elektroniski, gan  īsziņas formā uz norādīto mobilā tālruņa numuru.

Preču piegāde:

Sev ērtāko un tuvāko piegādes vietu vai punktu varēsiet izvēlēties pasūtījuma noformēšanas procesā.  Būs iespējams ērti apskatīt kartē visas tuvākās piegādes vietas vai arī izvēlēties piegādi uz Jūsu norādīto piegādes adresi.

Preču piegādes formēšana notiek automātiski tiklīdz esam saņēmuši maksājumu par pirkumu.

97% no visiem saņemtajiem  pasūtījumiem varam izpildīt nekavējoties un nodrošināt maksimāli ātru piegādi, nododot sagatavoto paciņu kurjeram jau apmaksas saņemšanas dienā.

Tālāk paciņas piegādes ātrums jau atkarīgs no kurjerpakalpojuma sniedzēja.

Mēs sadarbojamies ar: Omniva pakomāti, pastastacijas pakomāti, DPD paku bodes, Itella, Latvijas pasta nodaļas, Circle K degvielas uzpildes stacijas, kā arī piegāde uz norādīto adresi ar DPD kurjerpastu vai Venipak kurjeru.

  1. Bez piegādes maksas preci var saņemt mūsu veikalā (karte).
  2. Preces piegādājam visā Baltijā:
  • Pakomāti. Maksa EUR 0.99 (ar PVN).  Piegāde bez maksas visā Baltijā pasūtījumiem no EUR 49.00
  • Kurjers. Rīga un Rīgas rajons EUR 3.99 (ar PVN). Pārējā Baltijā EUR 9.99. Pasūtījumiem virs EUR 100 kurjers bez maksas.

Par papildus jautājumiem rakstiet uz veikals@ledakcijas.lv vai zvaniet +371 200 22 881.

LED spuldžu efektivitātes kalkulators

Aprēķiniet, cik daudz Jūs ietaupītu un kāds ir LED spuldžu atmaksāšanās laiks!

+
+

Ietaupījums

Atmaksāšanās laiks:

Kopējais ietaupījums:

Aizvērt kalkulatoru